"גירדום גזעים" הוא למעשה קיצורו של הגזע הראשי של העץ או הגזעים הראשיים של העץ. 

גירדום גזעים נעשה בחלקיו המעוצבים של העץ ועל פי רוב אינו מומלץ מכיוון שהוא עלול להביא למצב של עקירת עץ או למותו של העץ. שכן, בשל העובדה שקוטמים את הגזע המרכזי של העץ, גירדום גזעים נחשב לכריתת עצים לכל דבר ועניין, והוא מסוכן לעץ. לכן, כאשר גוזמים את העץ, יש לגזום אותו באופן שיועיל לעץ ולא יהרוס אותו וישחית אותו.

תהליך קידוד גזעים

לאחר עקירת עץ, שנעשית בצורה מבוקרת שאינה מזיקה לעץ כמובן, נותר הגדם שאותו כרתנו. אז מה עושים עם הגדם? ישנו תהליך שנקרא "קידוד גזעים" או בשמו השני "כרסום שורשים". קידוד גזעים פירושו הפיכת הגדם לנסורת, באמצעות המכשור המתאים, אשר משמשת לאחר למגוון רחב של דברים. 

אנשי מקצוע המתמחים בתפעול ציוד טכנולוגי מתקדם לכריתת עצים

חברתינו מספקת שירותי גירדום גזעים, קידוד גזעים וכן עקירת עץ מכל הסוגים והמינים. השירות שאנו מציעים הוא מקצועי ואחראי, הנעשה על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתפעול ציוד טכנולוגי מתקדם לכריתת עצים. אנו מנסים לפעול לטובתו של העץ, אך גם לטובתם של אתרי בניה ושטחים אחרים. אנו מספקים שטח נקי ושטוח לאחר הכריתה או הגרדום, עבור מגרשים, אתרי בנייה, מדשאות ועוד. שירות אמין, מקצועי, יסודי ואיכותי של גירדום עצים או גזימת עצים בשיטות מתקדמות בכל הארץ. 

 

אם אתם מעוניינים בשירותי גירדום גזעים או קידוד גזעים 
אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.