ניקיון גינה הינו שירות שיוכל לקחת את הגינה שלכם צעד אחד קדימה, וזה שירות שלא כדאי לוותר עליו. לא כל האנשים מודעים לכך, אך הרבה פעמים מה שגורם לעצים ולצמחים להיות חולים זה הלכלוך בגינה. כשמדברים על לכלוך לא מדברים רק על פסולת אלא גם על מזיקים שונים, ולכן חשוב כל כך לנקות את הגינה בצורה מקצועית.

הבעיה עם משימה כזאת זה שהיא דורשת:

- כוח פיזי

- זמן פנוי

- וכלי עבודה מתאימים

אלה הן גם בדרך כלל הסיבות שגורמות לכך שאנשים לא מתנדבים לעשות את העבודה הזאת לבד, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן! את חברת קובי המכרסם הקמנו כבר לפני שנים, כך שאיתנו אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. תנו לנו לדאוג לגינה שלכם ותראו כיצד היא תהפוך להיות יפה, פורחת ונעימה לשהייה.

האם בכל עונה צריך לעשות ניקיון גינה?

לא אחת קורה שאנשים בטוחים שלא צריך להקפיד על ניקיון הגינה על בסיס קבוע וכי זה יהיה מספיק אם נבצע את העבודה רק פעם או פעמיים בשנה. האמת היא, שזה לא מדויק, ומומלץ להשקיע בנושא הזה כל הזמן. אומנם זה נכון שיש עונות שבהן מתאים יותר לשתול או לנטוע עצים, אך על הניקיון צריך להקפיד לכל אורך השנה. השירות בחברה שלנו זה הדבר שנחוץ לכם אם אתם רוצים לשמור על הגינה שלכם ברמת טיפוח גבוהה, כי אנחנו עומדים בזמן, מבטיחים לכם אמינות וגם מחירים שאין להם תחרות.

 

אם אתם מעוניינים בעבודות גיזום שיחים וגזימת עצים

אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.